Lamelové zhrňovacie dvere

Lamelové zhrňovacie dvere sú modernou náhradou klasických dverí s otočnými pántami tak ako ich poznáme z našich interiérov. Základná výhoda lamelových zhrňovacích dverí je jednoznačná – v otvorenom stave nezavadzajú v okolitom priestore tak ako klasické dvere, namiesto toho sú “zhrnuté” tak trocha na spôsob leporella. Ako hovorí už samotný názov sú lamelové zhrňovacie dvere tvorené plastovými lamelami navzájom spojenými dômyselným systémom líšt. Pohyb lamiel pri zhrňovaní je zabezpečený jazdcami pohybujúcimi sa v nosnom profile dverí.

Po stránke estetiky a dizajnu sú takéto dvere mimoriadne elegantným interiérovým prvkom. Lamelové zhrňovacie dvere Lux sú vyrábané v ôsmich farebných variantách imitácie dreva /buk, višňa, breza, borovica, mahagón, dub, svetlý a tmavý orech/ a vďaka svojmu nádhernému prevedeniu sú vhodné aj do luxusného interiéru zdobeného napríklad dreveným obložením. Všetky súčasti týchto dverí sú z pevného stálofarebného plastu vo zvolenej farbe lamiel.

Ako doplnky si možno k plastovým lamelovým dverám priobjednať štýlové okienka vo viacerých variantách, uzamykateľný zámok s elegantnou ozdobnou guľou a spodné vedenie dverí. Všetky zhrňovacie dvere sa vyrábajú na mieru s využitím všetkých možností variability ohľadne dizajnu a funkčnosti dverí. Ďaľší zaujímavý model – lamelové zhrňovacie dvere Štandard – sa dodáva v bielej alebo tmavohnedej farbe lamiel s možnosťou rôznych farebných kombinácií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *