Stolné lampy a osvetlenie

Stolová lampa či ďalšie osvetlenie stola sú nepostrádateľným doplnkom a pomocníkomkaždej domácnosti, kancelárie, ale i mnohých ďalších komerčných, obchodných alebo osobných priestorov. Lampy neplní len funkciu poskytnúť užívateľovi dostatok kvalitnéhosvetla, ale je na ne kladený stále väčší požiadavku aj čo do dizajnu. Stolové lampy možnozákladným spôsobom rozdeliť na kancelárske a interiérové​​.

Kancelárske lampy mávajú niekoľko kĺbov, vďaka ktorým si ju môžete nastaviť presne podľa vašich potrieb. Možné meniť ich výšku nad pracovnou doskou, smer nasvietenie čiintenzitu svetla. Možno si poviete, že postačí len lampu dať na správnu stranu, avšak opak je pravdou. Je nevyhnutné, aby bol držiak stolné lampy variabilne nastaviteľný v takejmiere, ktorá umožní nastavenie hlavy lampy s ohľadom na postavenie vášho tela zastolom. Ľahko by sa totiž mohlo stať, že si síce rukou nebudete tieniť, ale svetlo vás budepríliš oslňovať.

Nenechajte sa niky zlákať cenou a vyberajte stolné lampy a osvetlenie s ozajstnoustarostlivosťou. Uvidíte, že Vaše oči ocenia to, že budete investovať do kvalitnej stolovélampy, ktorá bude presne nastaviteľná podľa Vašich predstáv. Vďaka správnemu nastaveniu totiž budete oveľa menej unavení a vydržíte pracovať ďaleko dlhšiu dobu, než uzlého osvetlenia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *